Aktualności

Aktualno-
ści

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

Szanowni Państwo,

W trosce o wspólne bezpieczeństwo oraz zminimalizowanie potencjalnej ekspozycji na zakażenie zachęcamy do sesji terapeutycznych online (więcej o skuteczności można przeczytać: https://psychoterapiabemowo.com/efektywnosc-psychoterapii-on-line/

Dla osób, które z różnych powodów nie decydują się na kontakt online- zapraszamy do pracy gabinetowej, jednak z zachowaniem określonych zasad bezpieczeństwa.

Nasze gabinety w większości są wyposażone w ścianki pleksi, dzięki czemu kontakt bezpośredni pomiędzy terapeutą a pacjentem jest ograniczony.

W gabinecie nieposiadającym ścianki- zachowane są duże, bezpieczne odstępy pomiędzy fotelami.

Przed i po każdej sesji terapeutycznej dezynfekujemy pomieszczenia i przedmioty użytkowe.

Pacjenci są też proszeni o przychodzenie o równych godzinach na swoją sesję, dzięki czemu unikamy wspólnego przebywania pacjentów i terapeutów w pomieszczeniach.

Ponadto dla pacjentów przygotowałyśmy specjalne zalecenia dotyczące przygotowania się do spotkania, by zminimalizować ekspozycję na potencjalne zakażenie. (Link do zaleceń znajdziesz tu: https://psychoterapiabemowo.com/bezpieczne-gabinety-psychoterapeutyczne/)

Życzymy spokoju i zdrowia w tym trudnym czasie.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych