Iwona Wojtan - ZnanyLekarz.pl

IWONA WOJTAN

Psychoterapeutka, psycholog, pedagog.

Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie z psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT), a także szereg kursów z zakresu Krótkoterminowej Terapii Psychodynamicznej (ISTDP), diagnozy psychologicznej, arteterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), a także w Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz Stowarzyszeniu „Wspólne Podwórko”, ośrodkach społecznych zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych. Przez kilka lat pracowała w prywatnym ośrodku prowadząc psychoterapię indywidualną i par.

Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, a także psychotycznymi.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 16-go roku życia oraz psychoterapię par.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji. Jest mężatką, ma syna.

KATARZYNA TOPOLEWSKA

Psychoterapeutka, psycholog, seksuolog.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz seksuologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W chwili obecnej uczestniczy w 3-letnim szkoleniu Core Training ISTDP (Intensive Short Term Dynamic Psychotherapy) certyfikowanym przez International Experiential Dynamic Therapy Association (IEDTA).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę” (dawniej Fundacja „Dzieci Niczyje”), Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Pruszkowie oraz Poradni Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Zachodnim.

Przez wiele lat pracowała w poradni psychologiczno-pedagogicznej, prowadząc konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z problemami adaptacyjnymi, doświadczającymi kryzysów psychicznych, zaburzeniami osobowości, depresyjnymi oraz lękowymi.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 13-go roku życia, a także wspiera rodziców w procesie wychowawczym, odpowiada na pytania dotyczące rozwojowych aspektów seksualności dzieci i młodzieży.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Marta Baraniak-Wiśniewska - ZnanyLekarz.pl

MARTA BARANIAK-WIŚNIEWSKA

Psychoterapeutka, psycholog, coach.

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie na oddziale rehabilitacji psychiatrycznej, a także w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży. Pracowała w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób doświadczających kryzysu psychicznego oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej. Przez kilka lat prowadziła psychoterapię indywidualną, młodzieży i par w różnych ośrodkach.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 16-go roku życia, par i rodzin oraz konsultacje dla rodziców.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Anna Bryja

Psychoterapeutka, psycholog.

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwentka Studium Interwencji Kryzysowej Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Sądowa na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie zawodowe w pracy grupowej i indywidualnej zdobywała we Francji (Hôpital Saint-Antoine w Paryżu, Centre Hospitalier Spécialisé Roger Prévot w Asnières-sur-Seine) oraz w Polsce m.in. w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie, na oddziale Kliniki Nerwic Zaburzeń Osobowości i Odżywiania IPiN w Warszawie, w Zespole Leczenia Środowiskowego i Poradni Zdrowia Psychicznego Medica w Otwocku. Pracuje również w obszarze psychologii sądowej.

Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości, chorującymi somatycznie, na depresję, zaburzenia lękowe oraz schizofrenię.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualna osób dorosłych oraz psychoterapię grupowa. Pracuje również w języku angielskim.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoja praktykę poddaje regularnej superwizji.

Patrycja Stelmach

Psychoterapeutka, pedagog, mediator rodzinny.

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W Laboratorium Psychoeduakcji współprowadzi grupę dla osób z problemem uzależnienia.
Ukończyła Szkolenie z Psychoterapii Opartej na Mentalizacji (MBT) organizowane przez Anna Freud Center w Londynie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, III Klinice Psychiatrycznej na Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w IPiN oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SPZOZ Warszawa – Białołęka.
Posiada Dyplom mediatora rodzinnego Polskiego Centrum Mediacji.

Ma doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, doświadczającymi psychozy, uzależnionymi. Pracuje z kobietami w okresie okołoporodowym oraz osobami z doświadczeniem żałoby.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 16-go roku życia.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych