Iwona Wojtan - ZnanyLekarz.pl

IWONA WOJTAN

Psychoterapeutka psychodynamiczna, psychoterapeutka analityczna, psycholog, pedagog.
tel: 575 007 375

Certyfikowana psychoterapeutka Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (European Association for Psychotherapy). Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Aktualnie szkoli się na terapeutę analitycznego w Studium Terapii Analitycznej. Ukończyła szkolenie z psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT), a także szereg kursów z zakresu Krótkoterminowej Terapii Psychodynamicznej (ISTDP). Jest magistrem psychologii (SWPS) oraz pedagogiki specjalnej(APS).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), a także w Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz Stowarzyszeniu „Wspólne Podwórko", ośrodkach społecznych zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych. Przez kilka lat pracowała w prywatnym ośrodku prowadząc psychoterapię indywidualną i par. Aktualnie przyjmuje w prywatnym gabinecie.

Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, a także psychotycznymi.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodych dorosłych oraz nastolatków od 16-go roku życia.

Pracuje w nurcie psychoanalitycznym i psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji. Jest mężatką, ma syna.

Marta Baraniak-Wiśniewska - ZnanyLekarz.pl

MARTA BARANIAK-WIŚNIEWSKA

Psychoterapeutka, psycholog, coach.
tel: 602 226 220

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnie Studium Terapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła także podstawowy i zaawansowany etap szkolenia w psychoterapii opartej na mentalizacji MBT (Mentalization Based Treatment), akredytowanego przez Anna Freud Center w Londynie. 

Od trzech lat kształci się dodatkowo w nurcie terapii skoncentrowanej na emocjach EFT (Emotionally Focused Therapy), z którego korzysta głównie w pracy z parami. Ukończyła zaawansowane szkolenie EFT - Core Skills 1-4 uznawane przez ICEEFT (Międzynarodowe Centrum Doskonałości w EFT). Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia EFT (PSEFT). 

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie na oddziale rehabilitacji psychiatrycznej, a także w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży. Pracowała w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób doświadczających kryzysu psychicznego oraz Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz w prywatnych ośrodkach psychoterapii. Wcześniej przez wiele lat wspierała duże organizacje, zajmując się rozwojem zespołów oraz wdrażaniem zmian w środowisku pracy z zastosowaniem wiedzy z zakresu psychologii i zarządzania. Posiada certyfikat coacha ICC (International Coaching Community).

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 16-go roku życia, par i rodzin oraz konsultacje dla rodziców.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Prywatnie mężatka i mama trójki dzieci.

Marta Krzeszowska

Psycholog, pedagog, psychoterapeutka w procesie szkolenia
tel: 660 612 602

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej na profilu oligofrenopedagogika oraz terapię pedagogiczną. Jest w trakcie nauki w 4-letniej Szkole Psychoterapii oraz Studium Terapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pracowała w szkole, poradni psychologiczno-pedagogicznej, przedszkolu i żłobku. Prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców, grupy wspierające dla młodzieży w kryzysie oraz warsztaty dla kobiet w Ośrodku Pomocy Społecznej. Pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy zdobyła doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego. Prowadziła psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.
W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 13-go roku życia, par i rodzin oraz konsultacje dla rodziców.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Patrycja Stelmach

Psychoterapeutka, pedagog, mediator rodzinny.
tel: 663 718 568

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W Laboratorium Psychoeduakcji współprowadzi grupę dla osób z problemem uzależnienia.
Ukończyła Szkolenie z Psychoterapii Opartej na Mentalizacji (MBT) organizowane przez Anna Freud Center w Londynie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, III Klinice Psychiatrycznej na Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w IPiN oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SPZOZ Warszawa – Białołęka.
Posiada Dyplom mediatora rodzinnego Polskiego Centrum Mediacji.

Ma doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, doświadczającymi psychozy, uzależnionymi. Pracuje z kobietami w okresie okołoporodowym oraz osobami z doświadczeniem żałoby.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 16-go roku życia.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

RENATA POTYRAŁA

Psychoterapeutka, psycholog
tel: 600 209 124

Absolwentka psychologii klinicznej Wydziału Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza w Pruszkowie (Szpital Tworkowski). Aktualnie przyjmuje pacjentów w tamtejszej Poradni Zdrowia Psychicznego. Przez kilka lat prowadziła terapię w prywatnych ośrodkach zdrowia psychicznego.
Posiada doświadczenie w pracy z osobami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, afektywno dwubiegunowe, z osobami doświadczającymi żałoby, zaburzeniami osobowości, uzależnionymi. W obszarze jej pracy znajdują się także osoby po doświadczeniu psychozy.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii „Wysłuchani" prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

KAMILA SOBCZAK-GRZYBOWSKA

Psycholog, Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży w trakcie specjalizacji
Tel. 511-211-890 (kontakt sms)

Absolwentka 5-letnich studiów magisterskich Psychologii. Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży w trakcie Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. Certyfikowany diagnosta w zespołach diagnostycznych dzieci, młodzieży i dorosłych w kierunku całościowych zaburzeń rozwoju (spektrum autyzmu, ADHD).

Doświadczenie zawodowe zdobywa m.in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym Wieku Rozwojowego w Józefowie. Dodatkowo współprowadzi terapie grupowe dla dzieci oraz Trening Umiejętności Społecznych. Zarządzała procesem diagnostycznym w kierunku Spektrum Autyzmu oraz ADHD. Certyfikowany diagnosta: ADOS-2, Moxo. Stale współpracuje z lekarzami psychiatrami dzieci i młodzieży oraz zespołem specjalistów dziecięcych.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii „Wysłuchani" prowadzi konsultacje rodzicielskie, terapię dzieci i młodzieży, pełną diagnozę psychologiczną w kierunku ADHD, wstęp do diagnozy w kierunku spektrum autyzmu.

Z dziećmi oraz nastolatkami pracuje w nurcie psychodynamicznym, uwzględniając potrzeby dziecka i jego system rodzinny. W pracy z dziećmi ważny jest kontakt terapeuty z rodzicami - dlatego zawsze na pierwsze spotkanie zaprasza samych rodziców.

Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych