Iwona Wojtan - ZnanyLekarz.pl

IWONA WOJTAN

Psychoterapeutka psychodynamiczna, psychoterapeutka analityczna, psycholog, pedagog.
tel: 575 007 375

Certyfikowana psychoterapeutka Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (European Association for Psychotherapy). Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Aktualnie szkoli się na terapeutę analitycznego w Studium Terapii Analitycznej. Ukończyła szkolenie z psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT), a także szereg kursów z zakresu Krótkoterminowej Terapii Psychodynamicznej (ISTDP). Jest magistrem psychologii (SWPS) oraz pedagogiki specjalnej(APS).

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), a także w Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz Stowarzyszeniu „Wspólne Podwórko", ośrodkach społecznych zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych. Przez kilka lat pracowała w prywatnym ośrodku prowadząc psychoterapię indywidualną i par. Aktualnie przyjmuje w prywatnym gabinecie.

Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, a także psychotycznymi.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodych dorosłych oraz nastolatków od 16-go roku życia.

Pracuje w nurcie psychoanalitycznym i psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji. Jest mężatką, ma syna.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych