Iwona Wojtan - ZnanyLekarz.pl

IWONA WOJTAN

Psychoterapeutka, psycholog, pedagog.

Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz pedagogiki specjalnej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie z psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT), a także szereg kursów z zakresu Krótkoterminowej Terapii Psychodynamicznej (ISTDP), diagnozy psychologicznej, arteterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), a także w Powiślańskiej Fundacji Społecznej oraz Stowarzyszeniu „Wspólne Podwórko”, ośrodkach społecznych zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych. Przez kilka lat pracowała w prywatnym ośrodku prowadząc psychoterapię indywidualną i par.

Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na  depresję, zaburzenia nerwicowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, a także psychotycznymi.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 16-go roku życia oraz psychoterapię par.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji. Jest mężatką, ma syna.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych