Patrycja Stelmach

Psychoterapeutka, pedagog, mediator rodzinny.
tel: 663 718 568

Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W Laboratorium Psychoeduakcji współprowadzi grupę dla osób z problemem uzależnienia.
Ukończyła Szkolenie z Psychoterapii Opartej na Mentalizacji (MBT) organizowane przez Anna Freud Center w Londynie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), Klinice Nerwic w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Wolskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, III Klinice Psychiatrycznej na Całodobowym Oddziale Psychiatrycznym w IPiN oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego SPZOZ Warszawa – Białołęka.
Posiada Dyplom mediatora rodzinnego Polskiego Centrum Mediacji.

Ma doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia nerwicowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, doświadczającymi psychozy, uzależnionymi. Pracuje z kobietami w okresie okołoporodowym oraz osobami z doświadczeniem żałoby.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 16-go roku życia.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych