Marta Krzeszowska

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta
tel: 660 612 602

Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyła czteroletnie Studium Psychoterapii oraz dwuletnie Studium Terapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pracowała w szkole, poradni psychologiczno-pedagogicznej, przedszkolu i żłobku. Prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców, grupy wspierające dla młodzieży w kryzysie oraz warsztaty dla kobiet. Pracując w Środowiskowym Domu Samopomocy zdobyła doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi kryzysu psychicznego.
W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych, nastolatków od 13-go roku życia, par i rodzin oraz konsultacje dla rodziców. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych