KAMILA SOBCZAK-GRZYBOWSKA

Psycholog, Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży w trakcie specjalizacji
Tel. 511-211-890 (kontakt sms)

Absolwentka 5-letnich studiów magisterskich Psychologii. Psychoterapeuta Dzieci i Młodzieży w trakcie Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży przy Ośrodku Regeneracja i Laboratorium Psychoedukacji. Certyfikowany diagnosta w zespołach diagnostycznych dzieci, młodzieży i dorosłych w kierunku całościowych zaburzeń rozwoju (spektrum autyzmu, ADHD).

Doświadczenie zawodowe zdobywa m.in. w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii na Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym Wieku Rozwojowego w Józefowie. Dodatkowo współprowadzi terapie grupowe dla dzieci oraz Trening Umiejętności Społecznych. Zarządzała procesem diagnostycznym w kierunku Spektrum Autyzmu oraz ADHD. Certyfikowany diagnosta: ADOS-2, Moxo. Stale współpracuje z lekarzami psychiatrami dzieci i młodzieży oraz zespołem specjalistów dziecięcych.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii „Wysłuchani" prowadzi konsultacje rodzicielskie, terapię dzieci i młodzieży, pełną diagnozę psychologiczną w kierunku ADHD, wstęp do diagnozy w kierunku spektrum autyzmu.

Z dziećmi oraz nastolatkami pracuje w nurcie psychodynamicznym, uwzględniając potrzeby dziecka i jego system rodzinny. W pracy z dziećmi ważny jest kontakt terapeuty z rodzicami - dlatego zawsze na pierwsze spotkanie zaprasza samych rodziców.

Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoją praktykę poddaje regularnej superwizji.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych