WIKTORIA SREBNICKA

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz studiów podyplomowych „Szkolenie w psychoterapii – Praktyka Psychoterapeutyczna pod Superwizją” na Uniwersytecie Warszawskim. Jest na ostatnim roku szkolenia Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie z psychoterapii opartej na mentalizacji (MBT, I stopień), szkolenie z zakresu psychotraumatologii (protokół Przedłużonej
Ekspozycji z wykorzystaniem DBT) oraz posiada Certyfikat Trenera Umiejętności Społecznych. 

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Szpitalu Wolskim oraz Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. J. Mazurkiewicza (Szpital Tworkowski), gdzie pracowała przez dwa lata z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia osobowości, depresję, zaburzenia nerwicowe oraz psychotyczne. 

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz nastolatków od 16-go roku życia.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Popularyzuje psychologię i psychoterapię prowadząc blog „Stając się Sobą”. Jest mężatką, ma syna. 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych