IZA OGÓREK

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia.

Terapeutka w trakcie szkolenia w 4-letniej Szkole Psychoterapii oraz Studium Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale całodobowym F5 III Kliniki w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a także w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju i Pomocy, gdzie prowadziła terapię indywidualną. Jako wolontariuszka pracowała w Domu Pomocy Społecznej o profilu psychiatrycznym „Leśny” oraz na czacie interwencyjnym dla ofiar przemocy przy Centrum Praw Kobiet w Warszawie. Prowadzi grupy interpersonalne w Stowarzyszeniu Q Zmianom.
Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na depresję, zaburzenia lękowe, afektywno dwubiegunowe, zaburzenia osobowości, psychotycznymi oraz z osobami doświadczającymi żałoby. Pomaga osobom borykającym się z niską samooceną i brakiem samoakceptacji. Wspiera w pokonywaniu trudności związanych z relacjami oraz ważnymi momentami życiowymi.
Ponad 15 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach. Bogate doświadczenie zawodowe pomaga jej w zrozumieniu osób, które borykają się z różnymi trudnościami związanymi z życiem zawodowym.
W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodych dorosłych.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją praktykę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych