Anna Bryja

Psychoterapeutka, psycholog.

Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Absolwentka Studium Interwencji Kryzysowej Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Sądowa na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie zawodowe w pracy grupowej i indywidualnej zdobywała we Francji (Hôpital Saint-Antoine w Paryżu, Centre Hospitalier Spécialisé Roger Prévot w Asnières-sur-Seine) oraz w Polsce m.in. w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie, na oddziale Kliniki Nerwic Zaburzeń Osobowości i Odżywiania IPiN w Warszawie, w Zespole Leczenia Środowiskowego i Poradni Zdrowia Psychicznego Medica w Otwocku. Pracuje również w obszarze psychologii sądowej.

Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami osobowości, chorującymi somatycznie, na depresję, zaburzenia lękowe oraz schizofrenię.

W Bemowskim Ośrodku Psychoterapii Wysłuchani prowadzi psychoterapię indywidualna osób dorosłych oraz psychoterapię grupowa. Pracuje również w języku angielskim.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym. Zgodnie z wymogami formalnymi i etycznymi swoja praktykę poddaje regularnej superwizji.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19

Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych